Schodiště, které je nedílnou součástí bazénu, dodává nádech estetiky. Mějte na paměti, že je to také prostor, kde si sednete k odpočinku nebo si popovídáte s rodinou a přáteli. Dobré schodiště proto musí být praktické a bezpečné, zejména má-li pojmout děti. Existují různé tvary schodů, Desjoyaux vám řekne vše o technických a funkčních vlastnostech každého modelu!


U zapuštěného bazénu budete mít na výběr mezi těmito formami ;-Románské schodiště: hvězda schodišť před několika lety, na konci bazénu nebo na délce, zaoblený tvar románského schodiště zjemňuje přímočarý aspekt pravoúhlých bazénů.-Obdélníkové schodiště: Stejně jako román je umístěno většinu času na konci bazénu, ale může být také umístěno na délku, aby se přizpůsobilo konfiguraci -Rohové schodiště: jeho hlavní výhodou je, že zabírá velmi málo místa v bazénu. Je spojencem malých bazénů.- Schodiště po celé šířce: Schodiště po celé šířce umístěné v bazénu nabízí maximální přístup do bazénu.-Ponořená pláž: její první přístupový krok vám nabízí pěknou komfortní zónu, než půjdete dolů do bazénu.- Lavička a rohové schodiště: vynikající alternativa mezi přístupovým schodištěm a ponořenou pláží. Tento model schodiště je velmi oblíbený u rodin.- Schodiště volného tvaru: schodiště na míru, které dá volnost vaší fantazii.


Pro výběr správných bazénových schodů musíte vědět, jaké jsou vaše potřeby z hlediska pohodlí/bezpečnosti/estetického hlediska, jaký je váš rozpočet, jaký je typ (nadzemní, zapuštěné, polozapuštěné atd.) a tvar bazén.Nakonec si promluvte se svým bazénovým specialistou, pomůže vám vybrat schodiště, které se bude nejlépe hodit k vašemu bazénu.ROHOVÉ SCHODY 

Rohové schody umožňují přístup do bazénu z pravé či levé strany, záleží na místu, od kterého k bazénu přicházíte. Rohové schody nezabírají v bazénu moc místa a umožňují využít maximálně vnitřního prostoru v bazénu tak, abyste si mohli zaplavat na plnou délku bazénu.

SCHODY PŘES ŠÍŘKU  

Schody přes šířku jsou velmi pohodlné! Chcete-li komfortní přístup do bazénu nebo chcete-li si se svými přáteli jen tak sednout, využijete k tomu první extra široký schod! Je mělký a je na něm ta nejteplejší voda!

ROMÁNSKÉ SCHODY MALÉ A VELKÉ 

Románské schodiště je klasika Desjoyaux! Vyberte si malé nebo velké románské schody - jsou externí a můžete naplno využít délky i šířky bazénu.