LETNÍ BUBLINKOVÁ PLACHTA


Letní plachta je umístěna na vodní hladině. Její funkcí není zajistit bezpečnost bazénu. Bublinková plachta je však nezbytnou součástí vybavení, která vám díky svým izolačním vlastnostem umožní prodloužit plaveckou sezónu.

Instaluje se ihned po skončení koupání, omezuje ztrátu teploty a odpařování a zabraňuje usazování nečistot ve vašem bazénu. Izotermickou funkci krytu zajišťují bublinky ve styku s bazénovou vodou, které vytvářejí izolační vzduchovou matraci.

Bublinkový kryt vám také ušetří peníze. Pokud totiž máte systém ohřevu vody, vaše potřeba ohřevu se omezí, protože se omezí tepelné ztráty během noci.

Bublinkový kryt také sníží odpařování vody až o 90 %, což znamená, že je potřeba méně přípravků na úpravu vody. Během dne, za jasného slunečního svitu, je nejlepší bublinkový kryt z bazénu odstranit, aby se omezil růst řas, který je teplem značně podporován. Naviják typu JD Roller vám umožní snadnou manipulaci s výrobkem, abyste jej ochránili před sluncem a zachovali tak jeho životnost.

Mám zájem o letní plachtu!