Rodina Desjoyaux


Společnost Jean Desjoyaux byla ve Francii založena v roce 1965. Výrobní závod s plochou kolem 19 000 m2 zaměstnává více než 160 osob. Ročně se zde vyrobí a do 75 zemí světa se expeduje přes 10 000 bazénů.

Desjoyaux je rodinný podnik, který se specializuje na výrobu a stavbu bazénů již téměř než 60 let. Firma má své pobočky po celém světě a je známá svou inovativní technologií, vysokou kvalitou a jednoduchostí použití.

Desjoyaux nabízí širokou škálu bazénů v různých velikostech a stylech, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a navrženy tak, aby splňovaly požadavky a přání každého zákazníka.

Desjoyaux je známá svými bezpotrubními filtračními systémy, které jsou šetrné k životnímu prostředí a velmi účinné při čištění vody v bazénu. Desjoyaux se zaměřuje na kvalitní a profesionální služby a snaží se maximálně uspokojit potřeby svých zákazníků. 

Jsme mezinárodní společnost

S více než 380 obchody na 5 kontinentech a více než 220 000 realizacemi  jsme se stali přední světovou exkluzivní sítí pro stavbu zapuštěných bazénů.


Jsme profesionálové

Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli zorientovat se na trhu s bazény a pomohli zrealizovat Váš sen ... Budeme s Vámi od prvotní konzultace, přes návštěvu u Vás na pozemku až po samotnou realizaci bazénu, předání a zaškolení. Zůstaneme s Vámi i po předání bazénu na nejrůznější servisní nebo provozní činnost.  

Na webu najdete vše

Navštivte webové stránky a seznamte se s výstavbou bazénů, podívejte se na videa a galerii bazénů

Domluvte si schůzku

Domluvte si schůzku s Vaším partnerem Desjoyaux

Konzultace na místě

Konzultace ohledně bazénu přímo u klienta je základem úspěšné spolupráce.

Stavba bazénu na míru

Desjoyaux Vám postaví bazén dle Vašich specifikaci.

Poradíme 

Nevíte, jaký bazén zvolit? Jsem tu pro Vás, abychom Vás zorientovali.

Servisní a pozáruční činnost

I po předání bazénu s Vámi zůstáváme a pomůžeme se zazimováním nebo jakoukoli potřebnou servisní činností.


Chcete nás kontaktovat?