CO JE BEZPOTRUBNÍ FILTRACE DESJOYAUX?


Systém bezpotrubní filtrační jednotky používá Desjoyaux již od roku 1983, kdy byl podán návrh na patent. Filtrace bez potrubních rozvodů a prostupů do bazénové stěny zajišťuje jednoduchý a efektivní způsob údržby kvality vody.

Voda z bazénu vtéká přes skimmer do filtrační jednotky, kde se přes geotextilní vak přefiltrují hrubé nečistoty. Přes sací potrubí se pročištěná voda dostane k čerpadlu, které vodu přes výtlačné  potrubí vrátí zpět do bazénu. Roztočením vody v bazénu a silným výkonem čerpadla 18m3 vody/hod. se voda vířivým pohybem vrátí zpět do skimmeru a proces se opakuje. 

Níže je uvedeno porovnání bezpotrubní filtrace se standardní pískovou filtrací.
DVA MODELY FILTRAČNÍCH JEDNOTEK DESJOYAUX


ZÁVĚSNÁ FILTRACE GRI 181

FIltrace je zavěšena jen přes okraj bazénu, jednoduchá instalace je vhodná pro ekonomicky zamýšlené bazény nebo na chalupy. Zahrnuje přitom vše potřebné pro dokonale čistou vodu.

Filtrační jednotka GRI 181 je vybavena skimmerem, výtlačnou tryskou a dvěma LED světly. 

FIltrace zajišťuje díky boční trysce dokonalé promíchání vody v bazénu, a to i v těch nejskrytějších koutech. Filtrace může pro malé děti sloužit i jako odrazový můstek ...

ZABUDOVANÁ FILTRACE CAMO

Zabudovaná designová filtrace PRI CAMO je elegantní řešení pro každý bazén. Filtrace splňuje požadavky na skryté řešení, které není na první pohled vůbec znatelná.

Při zakrytí vrchní části filtrace dlažbou Desjoyaux je filtrace ideálně a skrytě zakomponována do okolní dlažby.  

Přes zabudovanou filtraci přejede každé zastřešení a nad filtraci je možno použít i lamelové zakrytí. 

Filtraci je možno dokonale skrýt i do moderních dřevěných teras tak, že si nikdo nevšimne, že stojí nad filtrací. 

Chcete se dozvědět víc?