Letní/zimní vyztužené plachty

chrání váš bazén po celý rok

Vyztužená plachta (neboli tepelná fólie s výztuhou) se může používat v každém ročním období bez ohledu na počasí.

Letní/zimní vyztužené plachty
Letní/zimní vyztužené plachtyDíky svým tepelně izolačním vlastnostem zajišťuje vyztužená plachta udržování teploty a svou neprůhledností brání v létě i v zimě fotosyntéze, tedy rozvoji řas a dalších mikroorganismů ve vodě.
0

Díky svým tepelně izolačním vlastnostem zajišťuje vyztužená plachta udržování teploty a svou neprůhledností brání v létě i v zimě fotosyntéze, tedy rozvoji řas a dalších mikroorganismů ve vodě.

Výztužné tyče připojené na navíjecí mechanismus usnadňují manipulaci, která může být navíc při použití volitelného příslušenství Rolltrott automatická. (obrázek)

• Jediná plachta ochrání váš bazén po celý rok.
• Snadná a rychlá instalace dokonce i v sezoně (i u největších plachet pouze 6 vrtaných otvorů).

Volitelný automatický navíječ Rolltrott:
• Vhodný pro všechny vyztužené plachty Desjoyaux.
• Nabíjí se pouze po každých 10 navinutích.
• Rychlá manipulace: přibližný čas navíjení u bazénu 10 x 5 m bez schodiště: 3 minuty

Modely EASY ONE, EASY FIRST, EASY TOP
Pro více informací o řešeních pro ochranu vašeho bazénu, především o našich 3 modelech plachet, se obraťte na vašeho nejbližšího prodejce Desjoyaux.

Volitelný automatický navíječ Rolltrott:
• Funguje na baterii 12 V integrovanou do ovládací skříňky.
• Hmotnost: 5,3 kg

Naše kryty jsou garantovány po dobu 3 let za podmínky jejich instalace v souladu s návodem k instalaci.

Automatický navíječ Rolltrott je kryt zárukou v trvání 1 rok za podmínky dodržování podmínek používání, ošetřování, údržby a zazimování.

Vide

- Plachta – zazimování:
Bazén se na zimu nesmí vypouštět. Hladinu vody udržujte na 2/3 výšky skimmeru tak, aby byly zachovány bezpečnostní vlastnosti plachty (nadnášení vodou). Demontujte pouze čerpadlo, filtrační jednotku nechte v bazénu.
Výška hladiny požadovaná pro zazimování: 2/3 výšky skimmeru (hladina vody nesmí klesnout pod 150 mm od horní hrany obruby).

- Plachta – údržba:
Abyste zabránili nevratnému pokřivení nebo zkroucení výztuží, doporučujeme odstraňovat z plachty sníh, suché listí i ostatní předměty, které by mohly ucpávat odvodňovací otvory (a napomáhat tak vytváření vodních kapes).
Plachtu čistěte vždy pouze měkkou houbou a vodou se saponátem, nikdy nepoužívejte líh nebo rozpouštědla. Je zakázáno používat abrazivní prostředky a vysokotlaké čištění.
Vyztužená plachta se nesmí čistit, když je natažená na bazénu.
Používejte pouze díly schválené vaším dodavatelem/instalatérem. Náhradní díly musejí být originální a musejí splňovat ustanovení norem.

- Automatický navíječ Rolltrott – ošetřování a údržba:
Pokud ROLLTROTT delší dobu nepoužíváte, musíte ho uschovat do větrané místnosti a pravidelně každých 6 měsíců dobít. Skladujte ROLLTROTT mimo dosah dětí na místě chráněném před nepříznivým počasím a bez přítomnosti chlorových přípravků.